KERAMZYT CIEPŁO I EKOLOGIA W TWOIM DOMU...

Betoniarka krrmazytsystem.pl

Keramzyt jest materiałem otrzymywanym w procesie wypału glin pęczniejących. Wyróżnia się dobrymi właściwościami termoizolacyjnymi i akustycznymi oraz najlepszą przepuszczalnością pary. Nic więc dziwnego, że kruszywo to jest chętnie wykorzystywane do budowy domów. Ściany i stropy keramzytobetonowe swobodnie odprowadzają parę wodną na zewnątrz budynku, zapobiegając zawilgoceniu budynku – a suchy materiał dobrze chroni przed zimnem.

Produkcja betonu i wyrobów z keramzytu

Mamy przyjemność przedstawić Państwu naszą firmę – „Keramzyt System Węcławik, Gwóźdź Spółka Jawna”. Naszą specjalnością jest produkcja betonu oraz wyrobów z keramzytu. Materiał ten jest wytwarzany z czystej gliny, która pochodzi z rodzimych złóż. W procesie technologicznym wypala się ją w temperaturze 400-1200 st. C do postaci keramzytu. Jest to ekologiczne tworzywo produkowane bez stosowania jakichkolwiek sztucznych dodatków. System ten jest z powodzeniem stosowany w budownictwie skandynawskim już od ponad 30 lat. To właśnie stamtąd pochodzi linia produkcyjna, która jest zamontowana w naszym zakładzie.

Z keramzytu produkujemy:

Nowoczesne materiały budowlane

Jako producent materiałów budowlanych z keramzytu, zapewniamy naszym Klientom wyroby, które znajdują powszechne zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym. W ofercie mamy zarówno kruszywo sprzedawane luzem, jak również systemy stropowe: VECTOR® oraz TERIVA. Nasze propozycje, takie jak pustaki keramzytowe, bloczki ścienne i inne wymienione powyżej, łączą zalety tradycyjnych rozwiązań oraz nowoczesnych materiałów budowlanych. Jako producent betonu z wyrobioną renomą dbamy o Państwa satysfakcję i bezpieczeństwo. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Wszystkie nasze wyroby mają następujące cechy:

  • niewielka waga, sucha i ciepła struktura,
  • bardzo dobra paroprzepuszczalność (szybkie wysychanie ścian)
  • wysoka izolacyjność termiczna i akustyczna
  • wysoka odporność ogniowa
  • wysoka bezwładność cieplna
  • zapewnia bardzo dobry mikroklimat wnętrz
Keramzyt System to producent materiałów budowlanych, który wyróżnia się profesjonalizmem i wiedzą. Potwierdzają je nasze certyfikaty.
  • Certyfikat ISO 9001:2001
  • Certyfikat Zakładowej Kontroli Produkcji

Partnerzy

logo betmix
logo stropy
logo vector
logo stropy

Masz projekt do zrealizowania?

Mauris sed tellus quam. Suspendisse risus nulla, molestie quis risus elementum, viverra viverra ipsum. Nulla aliquam dolor turpis, auctor.
Skontaktuj się z nami