KERAMZYT CIEPŁO I EKOLOGIA W TWOIM DOMU...

Keramzyt jest materiałem otrzymywanym w procesie wypału glin pęczniejących. Wyróżnia się dobrymi właściwościami termoizolacyjnymi i akustycznymi oraz najlepszą przepuszczalnością pary. Nic więc dziwnego, że kruszywo to jest chętnie wykorzystywane do budowy domów. Ściany i stropy keramzytobetonowe swobodnie odprowadzają parę wodną na zewnątrz budynku, zapobiegając zawilgoceniu budynku – a suchy materiał dobrze chroni przed zimnem.

Produkcja betonu i wyrobów z keramzytu

Mamy przyjemność przedstawić Państwu naszą firmę – „Keramzyt System Węcławik, Gwóźdź Spółka Jawna”. Naszą specjalnością jest produkcja betonu oraz wyrobów z keramzytu. Materiał ten jest wytwarzany z czystej gliny, która pochodzi z rodzimych złóż. W procesie technologicznym wypala się ją w temperaturze 400-1200 st. C do postaci keramzytu. Jest to ekologiczne tworzywo produkowane bez stosowania jakichkolwiek sztucznych dodatków. System ten jest z powodzeniem stosowany w budownictwie skandynawskim już od ponad 30 lat. To właśnie stamtąd pochodzi linia produkcyjna, która jest zamontowana w naszym zakładzie.

Z keramzytu produkujemy:

Nowoczesne materiały budowlane

Jako producent materiałów budowlanych z keramzytu, zapewniamy naszym Klientom wyroby, które znajdują powszechne zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym. W ofercie mamy zarówno kruszywo sprzedawane luzem, jak również systemy stropowe: VECTOR® oraz TERIVA. Nasze propozycje, takie jak pustaki keramzytowe, bloczki ścienne i inne wymienione powyżej, łączą zalety tradycyjnych rozwiązań oraz nowoczesnych materiałów budowlanych. Jako producent betonu z wyrobioną renomą dbamy o Państwa satysfakcję i bezpieczeństwo. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Wszystkie nasze wyroby mają następujące cechy:

  • niewielka waga, sucha i ciepła struktura,
  • bardzo dobra paroprzepuszczalność (szybkie wysychanie ścian)
  • wysoka izolacyjność termiczna i akustyczna
  • wysoka odporność ogniowa
  • wysoka bezwładność cieplna
  • zapewnia bardzo dobry mikroklimat wnętrz
Keramzyt System to producent materiałów budowlanych, który wyróżnia się profesjonalizmem i wiedzą. Potwierdzają je nasze certyfikaty.
  • Certyfikat ISO 9001:2001
  • Certyfikat Zakładowej Kontroli Produkcji

Partnerzy

Masz projekt do zrealizowania?

Mauris sed tellus quam. Suspendisse risus nulla, molestie quis risus elementum, viverra viverra ipsum. Nulla aliquam dolor turpis, auctor.
Skontaktuj się z nami