Pustaki ścienne są materiałem konstrukcyjnym, który znajduje szerokie zastosowanie w budownictwie. Mogą być wykorzystywane zarówno do stawiania budynków mieszkalnych czy obiektów publicznych, jak i przemysłowych lub gospodarczych. Zaletą pustaków jest pozostawienie w ich wnętrzu pustych przestrzeni. Znajdujące się w nich powietrze stanowi najlepsza izolację termiczną. Producent materiałów budowlanych ze Szczecina oferuje pustaki ścienne Leca Block oraz Pelta, wykonane z keramzytu. Zależnie od rodzaju i parametrów technicznych, mogą być wykorzystywane zarówno do budowania ścian nośnych, jak i konstrukcji ścian wewnętrznych. Są też wykorzystywane do dodatkowego ocieplania ścian dwu- i trzywarstwowych budynków. Pustaki ścienne z keramzytu można montować przy pomocy zaprawy cementowo-wapiennej. Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań na temat dostępnych produktów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Wypełniacz

Pustak LECA BLOCK 12

Pustak o szerokości 12 stosowany jest głównie do wykonywania ścian działowych wewnętrznych i osłonowych na zewnątrz przy ścianach trójwarstwowych.

pustak pelta

Pustak ścienny PELTA 36,5

Pustak przeznaczony do wykonywania jednowarstwowych ścian zewnętrznych w budynkach jedno- i wielorodzinnych, użyteczności publicznej ( łącznie do trzech kondygnacji).