Zespół zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej zlokalizowany jest w malowniczej miejscowości, w sąsiedztwie jeziora Miedwie, co zapewnia dużo zieleni i otwartej przestrzeni. Jest to niewątpliwie atut dla osób ceniących sobie ciszę i spokój.
Miejscowość Dębina położona jest w bardzo dobrym komunikacyjnie miejscu: 12 km od Szczecina i 25 km od Pyrzyc.

Osiedle zlokalizowane jest na hektarowej działce, w pełni zagospodarowanej w miejsca parkingowe, chodniki i oświetlenie.

W 2- III kondygnacyjnych budynkach posiadamy łącznie 32 trzy pokojowe mieszkania o powierzchni ok 68m2. Każde mieszkanie posiada przestronny balkon.

Dodatkowym atutem jest hipoteczna własność mieszkania wraz ze współudziałem w częściach wspólnych oraz udziałem w gruncie. Umożliwia to pełne dysponowanie posiadaną nieruchomością. Mieszkania są bezczynszowe a założenie wspólnoty mieszkaniowej jest gwarancją niskich kosztów eksploatacji.

Budynek wybudowany został z najwyższej jakości materiałów: z cegły, ocieplony styropianem wraz z kompletną elewacją zewnętrzną.

Mieszkania sprzedawane są w stanie deweloperskim, tzn. ściany są wygładzone, wylana posadzka betonowa, przygotowana do położenia podłóg, okna PCV, drzwi wejściowe do mieszkania, grzejniki oraz dwu funkcyjny piec gazowy. Do każdego mieszkania przypisana jest piwnica.

Pierwsze bloki były zasiedlane od 2009 roku (BLOK nr 1), data oddania do zasiedlenia kolejnego bloku to czerwiec 2013 r.(BLOK nr 2).

TERMINY ZASIEDLEŃ:CZERWIEC 2013.